- A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
Szálláshely ismertetése
Szobák, szolgáltatások Utazást tervez Olaszországba? Érdemes megnéznie az Appartamento in riva al mare Gallipoli nyújtotta lehetőségeket! Az apartman 15 kényelmes szobában köszönti a Gallipoliben megszállni kívánó vendégeket. A foglaláshoz tartozó pontos és részletes felszereltséget, valamint a teljeskörű szolgáltatáslistát a szálláshely lenti adatlapján találja, ideértve az esetlegesen feláras szolgáltatásokat is.
Érkezés, nyitva tartás Az érkezésre és a szobák elfoglalására a legkorábbi lehetőség 17:00, elhagyására pedig 08:00.
Appartamento in riva al mare Gallipoli foglalás, szoba árak Foglalás, szoba árak
- A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
Szálláshely szolgáltatások
-
Parkolás az utcán
Házirend
Az esetlegesen felmerülő költségek miatt bejelentkezéskor fényképes személyazonosító okmány bemutatása és kaució fizetése szükséges készpénzzel.
A különleges kérések bejelentkezéskor, a rendelkezésre állás függvényében teljesíthetők. Felhívjuk figyelmét, hogy ezen kérések teljesítése nem garantált, és esetenként felár fizetését vonhatja maga után.
- A szálloda nem biztosít parkolási lehetőséget. Ennél a szálláshelynél minden foglalás rendezése, ill. helyszíni fizetés esetén az elfogadott fizetési mód a következő: készpénz. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a kulturális szokások és a vendégekre vonatkozó szabályzatok országtól és szálláshelytől függően eltérhetnek. A megjelenített szabályzatokat a szálláshelyek adják meg.
A következő díjakat a szálláshelyen kell kifizetnie:
- Készpénz letét: 150 EUR /tartózkodás
- A város helyi adót vetett ki, amelynek összege október 1 és május 31 között 0.00 EUR /fő, /éjszaka. 16 év alatti gyermekek után ezt az adót nem kell megfizetni.
- A város helyi adót vetett ki, amelynek összege június 1 és szeptember 30 között 1.00 EUR /fő, /éjszaka. 16 év alatti gyermekek után ezt az adót nem kell megfizetni.
- Takarítási díj: 60 EUR /szállás, /tartózkodás
A szálláshely által megadott összes díjtétel fel van tüntetve. A díjak összegei azonban az itt feltüntetett értékektől eltérhetnek, többek között a szállodai tartózkodás időtartama vagy a lefoglalt szoba alapján.
A következő díjakat és kauciókat a szálláshely a szobaszerviz során, illetve érkezéskor vagy távozáskor számítja fel.
- Házi kedvencek díja: 15 EUR/háziállat /éjszaka
- Korai bejelentkezés díja: 50 EUR (rendelkezésre állástól függően)
- Kései bejelentkezés díja: Amennyiben 20.00 óra és 23.00 óra óra között jelentkezik be, úgy 50 EUR kerül felszámításra.
- Kései kijelentkezés díja: 50 EUR (rendelkezésre állástól függően)
- Légkondicionálás díja: 10 EUR/nap
A fenti lista nem terjed ki minden részletre. A díjak és kauciók nem minden esetben tartalmazzák az adót, ezenkívül az összegük változhat.
- Minden vendégnek jelen kell lennie a bejelentkezéskor, beleértve a gyermekeket is, és be kell mutatniuk hivatalos, fényképes igazolványukat vagy útlevelüket
- Ezen a szálláshelyen a készpénzes tranzakciók felső határa a nemzeti törvények miatt 2999.99 EUR. További részletekért vegye fel a kapcsolatot a szálláshellyel a foglalási visszaigazolásban lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.
- Mindössze egy fő, 3 éves vagy annál fiatalabb gyermek tartózkodhat ingyen, amennyiben ő a kísérővel egy szobában száll meg, az adott szobában már eleve meglévő ágyat/ágyakat használva.
- Ez a szálláshely kizárólag meghatározott szobákba enged be házi kedvenceket, és a házi kedvencekkel kapcsolatban egyéb korlátozásokat is alkalmaz (aházi kedvencekért külön díjat számít fel, amelynek részleteit a díjakról szóló rész tartalmazza). Ha a vendégek a házi kedvencüket is magukkal szeretnék vinni, közvetlenül a szálláshellyel kell felvenniük a kapcsolatot a foglalási visszaigazoláson lévő kapcsolatfelvételi adatok segítségével.