×

Decor Apartman Eger

  • A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
  • Ellátás nélkül
Az ár a következő 90 napból számolt legjobb ár.

Legkedvezőbb ajánlatunk

Következő 90 nap legolcsóbb irányára: 12 500 Ft / fő / éj, ellátás nélkül, szept. 7. - 9. (min. 2 éj tartózkodással)
Gyors, kényelmes online fizetés!
Fizetési lehetőségek

Szálláshely ismertetése

Szeretettel várjuk kedves Vendégeinket a teljesen felújított Eger központjában található DECOR Apartmanunkba.

Az Apartman magasan felszerelt otthon érzetű, tágas, magas beltéri 2 hálószobával rendelkezik.
Az alvás komfortot, két-két franciaágy és pamut szatén ágynemű huzat biztosítja.
Mindkét szobákban síkképernyős televízión nézhetik otthoni szolgáltatással kedvenc filmjeiket és 5G internet hozzáférést biztosítunk, WiFi szolgáltatással.
A zuhanyzós fürdőszobában, személyenként két törölközővel és piperecikk bekészítéssel kedveskedünk vendégeinknek.WC külön helyiségben.
Apartmanunk konyhája teljesen felszerelt: hűtő, mikrohullámú sütő és mosogatógép.
A szálláshelyen NESPRESSO kávéfőző található ajándék kávékapszulával!
Főzőlap, kenyérpirító és vízforraló szintén biztosított.

PARKOLÁSI lehetőség a 150m -re található fedett, zárt parkolóházban lehetséges 1500Ft/nap.
Parkolóhelyet igényelni a szoba foglaláskor lehet, ehhez foglaláskor küldjék el a gépjármű rendszámát és mi intézzük a parkolást. Érkezéskor önnek csak be kell hajtani a parkolóházba. A parkolás 0-24 órában érvényes, azonban a parkolóházban zárt kapus időszak van 22:00-06:00 között. A parkolóház kamerával megfigyelt.
A szálláshelytől 50m-re közterületen lehet parkolni, hétköznapokon 08:00-17:00-ig, szombaton 08:00-13:00-ig fizetős : 480 Ft/óra.

Az apartman műemlék épületének régi nagy kapuján kilépve azonnal a Széchényi István sétáló utcában találjuk magunkat, mely Eger legközpontibb helye.
Az utca különleges hangulata, az év bármely szakaszában, csodás rendezvények és teraszos éttermek helyszíne.
A város főtere, a Dobó tér pedig mindössze 150-200 méterre van, mely varázslatos nyáresti koncertek színtere.
Apartmanunk karnyújtásnyira találhatók mind a strandtól, a vártól és az Érseki palota és pincerendszertől.

Minden nevezetesség gyalog pár perc alatt egy kellemes sétával elérhető, így nem kell itt tartózkodása során autót vezetnie, parkolóhelyet keresnie.

A közelben számos fantasztikus étterem is található, tavasztól késő őszig borteraszok csábítják a turistákat, télen pedig a Dobó tér ünneplőbe öltözik és élvezhetik vendégeink a karácsonyi forgatagot! Az egri Bazilika, a Marcipán múzeum, a Beatles múzeum, a Török fürdő a közelben található. A “DOTTI” városnéző kisvonat megállója, mely a Szépasszony völgybe megy menetrendszerűen, is csak pár száz méterre van az apartmanoktól. És nem utolsó sorban, az édes-szájú vendégeink a híres Marján és Stühmer cukrászdába 5 perc sétával eljuthatnak.

Az apartmanban tilos a dohányzás, de a hozzá tartozó teraszon a dohányzás megengedett.

Étkezés
A megjelenített szobaárak ellátás nélkül értendők. 100 méterre találja a legközelebbi éttermet, 50 méterre a legközelebbi élelmiszerboltot.

Fizetés
Foglalását készpénzzel és átutalással tudja kifizetni. A DECOR Apartman előrefizetését kéri a foglalás visszaigazolását követően.
Parkolás éa IFA díjat a helyszínen kell fizetni !

Érkezés, nyitva tartás
Az érkezésre és a szobák elfoglalására a legkorábbi lehetőség 14:00, elhagyására pedig 10:00.
A munkatársak magyarul tudnak Önnel kommunikálni.

3300 Eger, Széchényi István utca 20. (Magyarország)

Piros vagyok, köszönjük, hogy a Szallas.hu-t választod! Válaszd ki utazásod időpontját, majd kattints a "Lefoglalom" gombra, csak 2 perc az egész.

Ha bejelentkezve foglalsz, 57 db programkupont adunk neked ajándékba, amit Eger és környékén tudsz felhasználni - akár az appban, nyomtatás nélkül is.

Ha segíthetek, keress bizalommal: szallas@szallas.hu

Foglalás, szoba árak

Légkondicionált Standard Plus 4 fős apartman 2 hálótérrel Légkondicionált Standard Plus 4 fős apartman 2 hálótérrel
maximum 4 fő fér el itt (+1 gyerek 18 év alatt)
  • 60 m2 extra nagy
  • 2 hálószoba
  • Légkondícionálás
  • WIFI
  • Hűtőszekrény
részletek

A szobában 4 felnőtt fér el. 18 év alatti gyerekkel együtt összesen 5 fő lehet a szobában.

  • 1. Hálószoba (2 fő részére)
    • extra nagy méretű ágy
    • ruhásszekrény, TV
  • 2. Hálószoba (2 fő részére)
    • franciaágy
    • ruhásszekrény, TV
  • Saját fürdőszoba (zuhanytálca)
  • WC (különálló helyiségben)
  • Saját Konyha (a konyha jól felszerelt)
  • Étkező
Megnézem a szabad időpontokat és árakat
9.9
Kiváló
(14 értékelés alapján)
Patyolattiszta
100%
  • Személyzet:
    9.9
  • Tisztaság:
    9.9
  • Ár/Érték:
    9.9
  • Komfort:
    9.8
  • Szolgáltatások:
    9.9
  • Megközelíthetőség:
    9.9
Értékelés 10
"Modern és ízlésesen berendezett patyolattiszta szállás, közel a városközponthoz és a legfontosabb látnivalókhoz. A szállásadóval a kommunikáció zökkenőmentes volt, minden szükséges információt időben megkaptunk. Máskor is szívesen megszállunk itt, köszönjük a lehetőséget!"
Vörös Sándor Zsolt - középkorú pár
3 nap alapján
2 hónapja
Csenger
Értékelés 9.7
"Tiszta, modern, közel van mindenhez. A szállásadó kommunikációja is tökéletes volt. Mindennel teljesen elégedettek voltunk."
Fiatal pár
4 nap alapján
3 hónapja
Magyarország
Értékelés 10
"Aki a központban kényelmes, tágas, ízléses apartmant keres ez a telitalálat."
Kiss Gábor - család nagyobb gyerekkel
3 nap alapján
4 hónapja
Siófok
Értékelés 10
"A belvárosban található a szállás, de a parkolás így is könnyen megoldott a közeli parkolóház miatt."
Középkorú pár
3 nap alapján
7 hónapja
Magyarország
Értékelés 10
"Az apartman nagyon jó az elhelyezkedéssel bír, mindennel felszerelt (pl. konyhai eszközök), kényelmes és kiemelkedően tiszta. Szívesen választanám ezt a szálláshelyet legközelebb is."
Középkorú pár
2 nap alapján
8 hónapja
Magyarország

Decor Apartman Eger szolgáltatásai magas, 9.9/10 értékeléssel rendelkeznek valós vendégek véleménye alapján.

Parkolás, utazás
  • Parkoló a közelben (fizetős, 6 db, 50 m távolságra, 148 db, előre foglalás szükséges, zárt, fedett, őrzött, kamerával felügyelt 150 m távolságra 1 500 Ft/nap)

Internet
  • Wifi a közösségi terekben

Szabadidő, kikapcsolódás
  • Túra lehetőségek (2 km távolságra), Lovaglás (5 km távolságra), Uszoda (2 km távolságra), Squash (2 km távolságra)

Helyszín jellemzői
  • Fűtés, Kávézó

  • 548 program található a környéken
  • Foglalj bejelentkezve, és 57 programkupont adunk ajándékba! Részletek
További hasznos információk
  • 50 m Helyi buszmegálló
  • 100 m Legközelebbi nem saját étterem
  • 500 m Távolsági buszmegálló
  • 1 km Vasútállomás
  • 1 km A legközelebbi elektromos autó töltő
Bejelentkezés
14:00 - 20:00
Amennyiben később érkeznél, mint ahogy a szálláshely vendéget tud fogadni, kérjük, jelezd!
A szálláshelyen egyéni bejelentkezésre (self check-in) is lehetőség van, így előfordulhat, hogy a szállásadó nincs jelen a bejelentkezésnél.
Kijelentkezés
10:00-ig
Beszélt nyelvek
Magyar, Román
Teljes ár / előleg feletti rész esedékessége
A szálláshely a teljes ár (előlegesetében a fennmaradó összeg) kifizetését legkésőbb Érkezés napján várja el
Elfogadott pénznemek
HUF (Ft) , EUR (€)
Idegenforgalmi adó
A teljes ár tartalmazza, mely 18 éves kor felett 650 Ft / fő / éj
NTAK regisztrációs szám
MA23075813 - Apartman
Üzemeltető