- A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
- Ellátás nélkül
Legkedvezőbb ajánlatunk
Szálláshely ismertetése
Szeretettel várjuk a pihenni,kikapcsolódni vágyó vendégeinket. Családok, kisebb baráti társaságok, kerékpáros túrázók, és HORGÁSZOK számára ideális a hely,és a helyszín. A vendégház a Deseda tó közvetlen közelében,10 m-re a parttól helyezkedik el. A Deseda tó Magyarország leghosszabb mesterséges tava,természetvédelmi övezetben található . Sokféle sportolásra alkalmas:úszás,kajakozás,horgászat. A kerékpározás szerelmeseinek lehetősége van a tavat körbe biciklizni. 2022 -ben ez a bicikli út lett az ország legszebb bicikliútja. A vendégháztól 15 perc sétával elérhető a Fekete István Látogatóközpont, onnan naponta többször sétahajó indul a tavon. A látogató központ mellett van a tónak az a része,ahol strandolásra van lehetőség ,de termeszetesen a haz előtti részen is lehet csobbanni.A haznal kerékpárt és csónakot is tudunk biztosítani. Horgászni a tó egész területén lehet 5-24-ig.
Dézsafürdő és szauna és jaccuzi is a vendégek rendelkezésére áll. Hideg időben nagyon nagy feelingje van a forró vizes fürdőzésnek, úgy h közben a tó látványában lehet gyönyörködni .
Dezsa 10000 Ft/alkalom
Szauna 10000 Ft/alkalom
Kaposvár autóval,biciklivel is megközelíthető,a távolság kB 9 km.
A vendégházban 3 hálószoba,nappali + jól felszerelt konyha,fürdőszoba,külön WC áll rendelkezésre. Minden szobában franciaágyas és egyszemélyes ágyas elhelyezés van. A vendégházhoz terasz is tartozik,és kert kerti bútorokkal.A szálláshely 8 -15 fő elhelyezésére alkalmas. A szobák szúnyoghálós ablakkal ellátottak. Az ablakból és a teraszról a Deseda tó látványában gyönyörködhetnek. Parkolási lehetőség a ház előtt vagy a zárt udvarban. A ház kamerával és kutyákkal védett. A ház előtti napozó stégről fürdési,úszási lehetőség van.
Csoportokat is tudunk fogadni, 25 főig , a másik két apartmanunk a szomszédos telken van.
Amit nyújtunk:Tv 200 csatornával, hűtőszekrény, mikrohullámú sütő,kenyérpirító,kávéfőző. A kertben bográcsozási,grillezési lehetőség,pingpong asztal, kosár palánk áll rendelkezésre. A helyszínen bérelhető felnőtt és gyermek kerékpár, és egy 6 személyes csónak -motorral.
Háziállatot is tudunk fogadni.
Az előre lejelentett vendégeken kívül,más nem tartózkodhat a vendégházban.
a szállás elfoglalása 14 óra
a szállás elhagyása 11 óra.
Horgász Apartman Deseda Kaposvár foglalás, szoba árak Foglalás, szoba árak
- A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
- Ellátás nélkül
Szálláshely szolgáltatások
-
Saját parkoló (ingyenes, 2 db, zárt, kamerával felügyelt)
-
Wifi a közösségi terekben
-
Kerékpárkölcsönzés, Horgászás (5 500 Ft/nap), Hajózás (500 Ft/alkalom, 2 km távolságra), Autóbérlés (4 km távolságra), Asztalitenisz, Kosárlabda
- Napozóterasz
-
Vasalási lehetőség, Kerthelyiség, Saját stég
-
Grillezési lehetőség (faszén fizetős), Szalonnasütési lehetőség (tűzifa ingyenes), Tárcsán sütés-főzés (tűzifa ingyenes), Bográcsozási lehetőség (tűzifa ingyenes)