- A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
- Félpanzióval
Legkedvezőbb ajánlatunk
13 575 Ft / fő / éj, félpanzióval
Szálláshely ismertetése
Szobák, szolgáltatások A Hotel Gabriela Vítkovice nyolc ízlésesen berendezett, barátságos szobával várja a Vítkovice településen szállást keresőket. A panzió saját éttermében minden nap frissen elkészített finomságokat kóstolhat meg. Ha autóval érkezik, azt nyugodtan a szálláshelyen hagyhatja, ahol saját parkoló áll rendelkezésére. A közelben bowlingozási és golfozási lehetőségek is adottak a szabadidő aktív eltöltésére. A konferenciaterem bérlésésnek lehetőségét különösen a céges ügyfelek figyelmébe ajánljuk. A foglaláshoz tartozó pontos felszereltséget és elérhető szolgáltatások teljeskörű listáját a szálláshely lenti adatlapján tudja megtekinteni.
Érkezés, nyitva tartás A szobák elfoglalásának legkorábbi időpontja 14:00, a legkésőbbi távozás időpontja pedig 10:00. Angol, német, szlovák, lengyel és cseh nyelven tudják Önt köszönteni a munkatársak.
Hotel Gabriela Vítkovice foglalás, szoba árak Foglalás, szoba árak
- A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
- Félpanzióval
Szálláshely szolgáltatások
-
Ingyenes saját parkoló
-
Kikapcsolódás: Golfpálya (15000 m távolságra), Bowling (10000 m távolságra), Kerékpárkölcsönzés a szálláshely közelében (ingyenes 5000 m távolságra), Lovaglás
Szabadtéri tenisz pálya
- Masszázs
- Gyerekmedence
-
Alapszolgáltatások: Kisállat bevihető (fizetős), Kerthelyiség, Szobaszervíz, Saját kerékpártároló, Csomagmegőrző
Konferenciaterem, Sítároló, Terasz, Többnyelvű személyzet
-
Étkezési lehetőségek: Saját étterem
Szabadtéri főzési lehetőségek: Grillezési lehetőség
-
Játszótér, Játszóház
3 éves korig a szállás ingyenes!
Házirend
-
MasterCard
-
VISA
-
Maestro