- A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
- Reggelivel
Szálláshely ismertetése
A város legfrekventáltabb üdülövezetében a Helikon Ligetben található. Alig 100 m-re a város második legnagyobb starndjától a Helikon strandtól.
Csendes, családi házas övezet. Bevásárlási lehetőség a közelben adott. Az apartmanház két önálló apartmanból áll. Az emeleti teraszról gyönyőrű a panoráma a Balatonra. A strand és környéke kellemes sétára, bevásárlásra, étkezésre ad lehetőséget és ismét megnyilt a Halász Csárda. A szálláshelyhez közel van egy szabadstrand, amely a kemping mellett elhaladva az út a szabadstrandig vezet. Gyalogosa kb:10-15 perc alatt az út. A vendégek nagyon szeretik, mert a fizetős strand igy mellőzhető. Budapestről az M7-es autópályán rövid idő alatt(2,5 óra) elérhető, akár távolsági autóbusszal, akár saját gépkocsival. Aki távolsági busszal utazik feltétlenul kérdezzen rá a buszvezetőnél, hogy az autópályán közlekedik-e? Az autóbusz pályaudvartól gyalogosan elérhető az apartman 10-15 perc séta. A vonattal való érkezés szintés ajánlatos. A MAV pályaudvar és az autóbusz megálló ugyanazon a helyen található, tehát a szálláshely nagyon közel van a megállókhoz. A városra néző kettő darab kétszemélyes szoba külön bejáratú, tehát külön is igénybe ehető , de szükség esetén 2 gyermekes család esetében a két szoba osszenyitható.
Ugyanilyen lehetőség van a kertre néző egyik kétágyas szoba esetében is, ahol egy darab egyagyassl osszenyitható. Ezt egy gyermekes vendég esetében ajánljuk.
A földszinti apartman az alábbi helyiségekből áll:
előtér, fürdőszoba káddal és WC-vel, konyha főzési lehetőséggel, nagy hűtő, mikró és teljes konyhai felszereléssel,
kettő egymásba nyíló szoba, a nagyszoba két férőhelyes, TV, a hálószobában egy franciaágy és egy gyermek heverő. Nagy fedett terasz kerti garniturával.
Az emeleti apartman:
konyha étkezővel és ebből nyiló terasszal, kilátás a Balatonra. Zuhanyzó és külön bejáratú WC. Kettő külön bejáratú szoba. Az egyik 3 férőhelyes, a másik kettő férőhelyes és 1 db pótágy.
Az épület kocsibeállóval rendelkezik.
A kertben kerti asztal paddal és grillezési lehetőség is van.
Kiss-Henezi Guest House Keszthely foglalás, szoba árak Foglalás, szoba árak
- A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
Szálláshely szolgáltatások
-
Saját parkoló (ingyenes, 2 db, zárt)
-
Wifi a közösségi terekben
-
Horgászás (200 m távolságra)
-
Kerthelyiség
-
Bográcsozási lehetőség, Grillezési lehetőség, Tárcsán sütés-főzés
-
Asztali etetőszék, Babajátékok, Bébiétel melegítési lehetőség, Fürdetőkád, Kiságy
A közelben
- 100 m Helyi buszmegálló
- 100 m Távolsági buszmegálló
- 300 m Vasútállomás
- 343 m Legközelebbi nem saját étterem
Házirend
Amennyiben később érkeznél, mint ahogy a szálláshely vendéget tud fogadni, kérjük, jelezd!
- MasterCard
- VISA
- OTP SZÉP Kártya
- MKB SZÉP Kártya
- MBH SZÉP Kártya