×

Magdolna Apartmanház Balatonfüred

  • A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
  • Ellátás nélkül
Az ár a következő 90 napból számolt legjobb ár.

Legkedvezőbb ajánlatunk

Következő 90 nap legolcsóbb irányára: 9 750 Ft / fő / éj, ellátás nélkül, szept. 6. - 8. (min. 2 éj tartózkodással)

Szálláshely ismertetése

A Balaton északi partján Balatonfüred nyugodt, csendes üdülőövezetében fekszik családi házunk, melyben 2 apartmanban várjuk szeretettel kedves vendégeinket.
A part, strandok 800 m-re kb 10 percre gyalog találhatók, bevásárlási lehetőség 2 percre, az arácsi vasútállomás és buszmegálló szintén 2 percre, az Annagora Aquapark és a Sun City 3 km-re fekszik.
Az egyik apartman 2 főre ideális, a másikban 4 fő is kellemesen töltheti pihenését. Mindkettő saját konyhával, mosdóval és fürdővel rendelkezik. A földszinti 2 fős apartman, ahogy a képeken látható egy franciaággyal rendelkezik és a hálóból nyílik a terasz. A konyha teljesen felszerelt és egy tágas étkező is tartozik az apartmanhoz. Az emeleten lévő apartman 2 külön szobából áll melyekben egy-egy franciaágy áll rendelkezésre, ezeken túl van egy konyha étkezővel, fürdő, mosdó és az egyik szobából nyílik a terasz.
Kertes ház révén napozási és ping-pongozási lehetőség is áll kedves vendégeink részére.
Apartmanonként egy zárt parkolót tudunk biztosítani, további autók elhelyezése az utcán a ház előtt.

9.8

Kiváló

138 értékelés alapján

  • Baráti társaság
    2024. szeptember, Emeleti erkélyes 4 fős apartman 2 hálótérrel

    "szuper elhelyezkedés, csendes környezet"

  • Család nagyobb gyerekkel
    2024. augusztus, Emeleti erkélyes 4 fős apartman 2 hálótérrel

    "Azt tapasztaltuk mi is, amit korábbi értékelésekben olvastunk: a szállás nagyon tisztán és rendezetten várt minket. A tulajdonos család kedves, közvetlen, szükség esetén jól elérhető volt, de amúgy szinte észrevétlen, nem zavaró a jelenlétük. A strand 15-20 perc séta, végig van járda, tudtunk gurulós bőrönddel cuccolni. :) Az Aldi 2-3 perc gyalog, nekünk ez is jól jött, egész héten nem kellett kocsiba ülni. A környék csendes, nyugodt, kirándulásra is szuper (mondjuk mi kissé eltévedtünk a hegyen, de mindig így járunk, ez nem a szállás hibája :) ) Szerettük, köszönjük.."

  • szauervein zoltán - középkorú pár
    2024. augusztus, Földszinti teraszos 2 fős apartman 1 hálótérrel

    "nagyon kedves a házi néni,"

  • Fiatal pár
    2024. augusztus, Földszinti teraszos 2 fős apartman 1 hálótérrel

    "Kényelmes szálláshely volt. A vendégfogadók is kedvesek, segítőkészek voltak."

  • Erdei Dóra - fiatal pár
    2024. augusztus, Földszinti teraszos 2 fős apartman 1 hálótérrel

    "Nagyon kedvesek, közvetlenek a szállásadók, itt tényleg úgy érzi magát az ember, mintha egy távoli rokonhoz érkezne látogatóba. Az apartman minden szükségessel felszerelt, tágas, tiszta és otthonos. A teljes önellátáshoz rendelkezésre áll minden eszköz a konyhában. A közelben több élelmiszerbolt, köztük az Aldi is elérhető. Hangulatos, virágos udvar fogadja az embert, ahol autó elhelyezésére is van lehetőség. Nagyszerű hely, még visszatérünk!"

8230 Balatonfüred, Nádor utca 70. (Magyarország)

Piros vagyok, köszönjük, hogy a Szallas.hu-t választod! Válaszd ki utazásod időpontját, majd kattints a "Lefoglalom" gombra, csak 2 perc az egész.

Foglalásod mellé 103 db programkupont adunk neked ajándékba, amit Balatonfüred és környékén tudsz felhasználni - akár az appban, nyomtatás nélkül is.

Ha segíthetek, keress bizalommal: [email protected]

Foglalás, szoba árak

Földszinti teraszos 2 fős apartman 1 hálótérrel Földszinti teraszos 2 fős apartman 1 hálótérrel
maximum 2 fő fér el itt
  • 80 m2 extra nagy
  • 1 hálószoba
  • WIFI
  • Erkély/terasz
  • Hűtőszekrény
részletek

A szobában összesen 2 fő fér el.

  • Hálószoba (2 fő részére)
    • franciaágy
    • ruhásszekrény, TV, saját erkély/terasz
  • Saját fürdőszoba (fürdőkád)
  • WC (különálló helyiségben)
  • Saját Konyha
    • különálló konyha
    • a konyha jól felszerelt
Megnézem a szabad időpontokat és árakat
Emeleti erkélyes 4 fős apartman 2 hálótérrel Emeleti erkélyes 4 fős apartman 2 hálótérrel
maximum 4 fő fér el itt
  • 80 m2 extra nagy
  • 2 hálószoba
  • WIFI
  • Erkély/terasz
  • Hűtőszekrény
részletek

A szobában összesen 4 fő fér el.

  • 1. Hálószoba (2 fő részére)
    • franciaágy
    • ruhásszekrény, TV, saját erkély/terasz
  • 2. Hálószoba (2 fő részére)
    • franciaágy
    • ruhásszekrény, TV
  • Saját fürdőszoba (fürdőkád)
  • WC (fürdőszobával egyben)
  • Saját Konyha
    • különálló konyha
    • a konyha jól felszerelt
Megnézem a szabad időpontokat és árakat

Magdolna Apartmanház Balatonfüred szolgáltatásai magas, 9.7/10 értékeléssel rendelkeznek valós vendégek véleménye alapján.

Parkolás, utazás
  • Saját parkoló (ingyenes, 2 db, zárt)

Internet
  • Vezetékes internet a közösségi terekben, Wifi a közösségi terekben

Szabadidő, kikapcsolódás
  • Asztalitenisz

Helyszín jellemzői
  • Kerthelyiség

Étkezés
  • Legközelebbi élelmiszer bolt (200 m távolságra), Legközelebbi nem saját étterem (200 m távolságra)

  • 1341 program található a környéken
  • Foglalásod mellé 103 programkupont adunk ajándékba! Részletek
További hasznos információk
  • 200 m Helyi buszmegálló
  • 200 m Vasútállomás
  • 200 m Legközelebbi nem saját étterem
  • 600 m Távolsági buszmegálló
  • 1.5 km Városközpont
Bejelentkezés
14:00 - 20:00
Kijelentkezés
10:00-ig
Beszélt nyelvek
Magyar, Német, Angol
Teljes ár / előleg feletti rész esedékessége
A szálláshely a teljes ár (előlegesetében a fennmaradó összeg) kifizetését legkésőbb Érkezés napján várja el
Elfogadott pénznemek
HUF (Ft) , EUR (€)
Idegenforgalmi adó
A teljes ár tartalmazza, mely 18 éves kor felett 710 Ft / fő / éj (szálláshelyen fizetendő)
NTAK regisztrációs szám
EG19012447 - Apartman
Üzemeltető