
Bemutatkozás
Balatonboglár télen is a magyar tengerre csábít! A boglári jégpálya idén is várja a téli sportok szerelmeseit a Balaton legszebb fekvésű korcsolyázó helyével, a Jégre mindenki! mottó jegyében. 2024-ben is elérhető a program, ami életkortól függetlenül mindenkinek szórakoztató időtöltést biztosít, így remek választás családi kikapcsolódásra.
Nyitvatartás 2024/2025
Hétfő-Csütörtök: 14:00-20:00
Péntek: 14:00-21:00
Szombat-Vasárnap.: 10:00-21:00
Téli szünetben: 10:00-21:00 (kivéve december 24-én, aznap 10:00-14:00 óra között van nyitva)
Boglári műjégpálya
Nem kevesebb, mint 35 méter hosszú és 17 méter széles a korcsolyapálya, és ezzel rögtön be is került a Balaton-part legnagyobbjai közé. Erős plexi palánkrendszert vontak köré, ami egyrészt megkönnyíti a hokiezdéseket, másrészt a széltől is óvja a korisokat. A jövőben egy sátor felhúzását is tervezik, hogy időjárásfüggetlen legyen a pálya, és csökkentsék a fenntartásával járó költségeket.
Szolgáltatások
A helyszínen mosdó, büfé és melegedő helyiség található, illetve amennyiben nincs saját korcsolyánk, lehetőségünk kölcsönözni egy párat. Érdemes figyelemmel követni a város közösségi felületeit, mert bármikor közzétehetnek egy izgalmas programot a jégpálya környékén.
Megközelítés
Balatonboglár kb. 90 perces autóútra van Budapesttől, tömegközlekedéssel ellenben már csaknem duplázódik a menetidő. Az esemény helyszínéül szolgáló parkoló a Kikötő utcán keresztül közelíthető meg. Autósoknak jó hír, hogy ingyenes a parkolás.
Fotók: Böröczky Bulcsú