Cseles Kelepce - Balatonlelle

9.3
Nagyon jó
( 4 értékelés )
10% Programkedvezmény
Szallas.hu-n foglalóknak
A szolgáltatás árából
+76 programkupont adunk ajándékba Szallas.hu foglalásod mellé Balatonlelle és környékére! Részletek

Bemutatkozás

Eljöttök hozzánk, bezárunk benneteket és onnantól csak rajtatok áll vagy bukik a siker. Ha kattan a zár, induljon az agy! Úgy juthattok át egyik helyiségből a másikba, ha odafigyeltek mindenre, gondolkoztok, kerestek és találtok. Legnagyobb részben logikai összefüggések, furcsa hasonlóságok vagy éppen ellentétek segítségével értek el a célhoz, de egy picit az ügyességeteken is múlik. A fizikai erő itt nem számít, de az okos gondolkodás annál inkább. A véletlenre semmit nem bíztunk. Ha bármi fontosat figyelmen kívül hagytok, nem juttok előrébb, de - hála nekünk- nem is olyan egyszerű, mert vannak olyan jelek is amelyek semmire sem lesznek jók, csak megtévesztenek benneteket és rabolnak az időtökből. Legyetek egy csapat, osszatok meg egymással minden megszerzett információt, különben elvesztek odabenn. Csakis akkor lesz meg a végső kód, ha végig együtt játszotok. Szóval egy mindenkiért, mindenki egyért!
Összesen 60 perc áll a rendelkezésetekre odabenn. Ha ez idő alatt nincs meg a szabadulás végső kódja, akkor már nem is fog sikerülni, mert az idő lejár és onnantól számotokra ez a szabadulós játék csak egy bentragadós játék lesz :)

S e remek verseny egy vekkerrel szerepeljen e helyen eszperente nyelven: E hely egy kelepce, mely neselecs elrejtett jeleket rejteget s ezeket Nektek kellene megkeresnetek. E jeleken eszesen elmerengve menetelhettek e kelepce veleje fele s lelhettek egyetlen tervre, mellyel elereszt e rejtek. De legyen eszetekben: Legyetek eggyek s legyetek eszesek! De ne legyetek restek, mert ketyeg egy vekker, mely nem kegyelmez; egyszer kerreg egyet melyre e kelepce felel: Nektek befellegzett, nem mehettek el!

Nyitvatartás

Ideiglenes zárvatartás előfordulhat
hétfő
10:00-22:00
kedd
10:00-22:00
szerda
10:00-22:00
csütörtök
10:00-22:00
péntek
10:00-22:00
szombat
10:00-22:00
vasárnap
10:00-22:00
A nyitvatartási naptár adatai tájékoztató jellegűek!
  • 1Nyitva
  • 1Zárva
  • 1Rendkívüli zárvatartás

Kedvezmények és Árak

Programkedvezmény a Szallas.hu-n foglalóknak:
Egész évben
10% A szolgáltatás árából
Árak:
Egész évben
Szabadulójáték 2-6 fő esetén
11 000 Ft
Szabadulójáték 2 fő esetén
9 000 Ft

Helyszín jellemzői

    Általános
  • Előzetes foglalás: Ajánlott
  • Rossz időben is jó program
  • Állatbarát
  • Wifi
  • ATM a közelben: 200 m
  • Beszélt nyelvek: magyar, angol
  • Akadálymentesített
    Helyszíni szolgáltatások
  • Étkezési lehetőség: környéken
  • Mosdó
  • Biciklitároló
  • Értékmegőrző
  • Ruhatár
    Parkolás
  • Parkoló a közelben: Ingyenes
  • Távolság a szolgáltatótól: 1.4 km
  • Parkoló jellege: Közterület
  • Parkoló helyek száma: 28 db
    Megközelítés
  • Távolság buszmegállótól: 300 m
  • Távolság vasútállomástól: 300 m

Cseles Kelepce értékelése 9.3 a lehetséges 10-ből, 4 hiteles vendégértékelés alapján.

9.3
Nagyon jó
(4 értékelés alapján)
  • 100%-a ajánlaná barátjának
  • 1 órás program a látogatók szerint
  • Az itt járt vendégek véleménye szerint, az év ezen szakaszában a legérdemesebb idelátogatni: Egész évben
  • Csak hiteles, személyes tapasztalatok alapján értékelhetnek a Szallas.hu-n foglalók
  • Több tízezer hiteles programértékelés az oldalunkon!
Értékelés 10
"Ötletesen összeállított feladatok, kedves személyzet"
Rozgonyi Anita - baráti társaság (1 hónapja)
Szeged
"Nagyon kedvesek voltak"
Benyei Csenge - baráti társaság (3 hete)
Zsámbék
Értékelés 7
A látogató nem adott meg szöveges értékelést.
Fiatal pár (1 éve)
Budapest