- A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
- Ellátás nélkül
Legkedvezőbb ajánlatunk

Szálláshely ismertetése
A Káli medence szélén, Révfülöp csendes utcájában, a legközelebbi bolttól, strandtól, a központtól 5-10 perces séta távolságra található a ház. Egy nagy hálószoba emeletes ágyakkal és egy francia ággyal, valamint egy nappali egy kanapéval és két ággyal van a házban, amely egyszerűen berendezett, de nagyon jól felszerelt. Mikró, mosógép, mosogatógép, sokféle edény, konyhai eszköz áll rendelkezésre. Elsősorban családoknak, baráti társaságoknak ajánljuk. A házban egy zuhanyzós fürdőszoba van, és van egy különálló vizesblokk a kertben, zuhannyal, WC-vel. A kertben fedett teraszon lehet grillezni, bográcsozni, esős időben pedig a garázsból kialakított "retro kocsma" jellegű helyiségben játszani, beszélgetni, időt tölteni. Őszi-téli, tavaszi időszakban fűtési költséget számítunk fel, a fűtés típusának függvényében (cserépkályha és elektromos fűtés).
Révfülöpi Oázis Vendégház Révfülöp foglalás, szoba árak Foglalás, szoba árak
- A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
Szálláshely szolgáltatások
-
Saját parkoló (ingyenes, 2 db)
-
Vezetékes internet a közösségi terekben, Wifi a közösségi terekben
-
SUP kölcsönzés (2 km távolságra), Túra lehetőségek, Vizibicikli kölcsönzés (500 m távolságra), Lovaglás (3 km távolságra), Strandröplabda (500 m távolságra), Kerékpárkölcsönzés (1 km távolságra), Szörfözés (500 km távolságra), Borkóstolás (2 m távolságra), Hajózás (1 km távolságra)
-
Csomagmegőrző, Kerthelyiség, Saját kerékpártároló, Fűtés, Akadálymentes
-
Bográcsozási lehetőség (tűzifa ingyenes), Szalonnasütési lehetőség (tűzifa ingyenes), Grillezési lehetőség
-
Bébiétel melegítési lehetőség, Gyerekfellépő
2 éves korig a szállás ingyenes!
A közelben
- 500 m Legközelebbi nem saját étterem
- 1.5 km A legközelebbi elektromos autó töltő
Házirend
A szálláshelyen egyéni bejelentkezésre (self check-in) is lehetőség van, így előfordulhat, hogy a szállásadó nincs jelen a bejelentkezésnél.
-
OTP SZÉP Kártya
2000 Ft/éj/kisállat