×

Villa Mikela s predivnim pogledom Vizinada

  • A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
  • Ellátás nélkül
Az ár a következő 90 napból számolt legjobb ár.

Legkedvezőbb ajánlatunk

Következő 90 nap legolcsóbb irányára: 54 803 Ft / fő / éj, ellátás nélkül, máj. 21. - 28. (min. 7 éj tartózkodással)

Szálláshely ismertetése

Szobák, szolgáltatások Apartmant keres Horvátországban? Böngéssze végig a Villa Mikela s predivnim pogledom Vizinada ajánlatát! Az apartman barátságosan berendezett szobával, teljes házzal és üdülőházzal várja a Mekiši kod Vižinade településen megszállni kívánó vendégeket. Szükség esetén ingyen a szálláshely parkolójában hagyhatja autóját. A légkondícionálásnak köszönhetően biztos lehet abban, hogy az aktívan eltöltött napok után is hűs és kellemes szobába fog hazaérkezni. Ha rendelkezik hordozható számítógéppel, saját maga is csatlakozhat az internethez felár nélkül a szobákban rendelkezésre álló hozzáférésen keresztül. Az üdülőház alapterülete 163 m2, 3 hálószobával, 3 fürdőszobával, 1 wc-vel és 1 konyhával felszerelt. Az üdülőházhoz saját kert vagy udvar is biztosított. A Villa Mikela s predivnim pogledom Vizinada által nyújtott szolgáltatások teljeskörű listáját, valamint a foglaláshoz tartozó pontos felszereltséget a lenti adatlapon és a megfelelő szobatípusok adatlapján találja meg.

Étkezés A megjelenített szobaárak ellátás nélkül értendők. A legközelebbi éttermet kevesebb, mint 50 méterre, a legközelebbi élelmiszerboltot 2 km-re találja. Grillezési lehetőség rendelkezésre áll.

Fizetés A foglalást bankkártyával és átutalással lesz lehetősége kiegyenlíteni.

Érkezés, nyitva tartás Legkorábbi érkezési időpont 16:00, illetve a legkésőbbi távozási időpont 10:00. A szálláshely munkatársai angolul, németül, olaszul és horvátul tudnak kommunikálni Önnel.

Mekiši kod Vižinade (Horvátország)

Piros vagyok, köszönjük, hogy a Szallas.hu-t választod! Válaszd ki utazásod időpontját, majd kattints a "Lefoglalom" gombra, csak 2 perc az egész.

Ha segíthetek, keress bizalommal: szallas@szallas.hu

Foglalás, szoba árak

Tengerre néző légkondicionált 8 fős üdülőház Tengerre néző légkondicionált 8 fős üdülőház
maximum 8 fő fér el itt
  • Légkondícionálás
  • Hűtőszekrény
részletek

A házban összesen 8 fő fér el.

  • 1. Hálótér (3 fő részére)
    • szimpla ágy, franciaágy
    • saját erkély/terasz
  • 2. Hálótér (3 fő részére)
    • szimpla ágy, franciaágy
    • saját erkély/terasz
  • 3. Hálótér (2 fő részére)
    • 2 x szimpla ágy (nem összetolható)
    • saját erkély/terasz
  • 3 x Fürdőszoba (zuhanytálca)
  • WC (fürdőszobával egyben)
  • Konyha
Megnézem a szabad időpontokat és árakat
Parkolás, utazás
  • Saját parkoló

Wellness részleg, relaxáció
  • Medence
Helyszín jellemzői
  • WIFI, Mosogatógép

    Széf

Étkezés
  • Melegszendvics-sütő, Mélyhűtő

    Szabadtéri főzési lehetőségek: Grillezési lehetőség

  • 11.2 km Nova Vas, Aquapark Istralandia
  • 11.2 km Sibenik, Top 5 aquapark Horvátországban
  • 14 km Novigrad, Maestral strand
  • 13.7 km Novigrad, Sirena strand
  • 30 m Legközelebbi nem saját étterem
  • 2 km Helyi buszmegálló
Bejelentkezés
16:00 órától
Kijelentkezés
10:00-ig
Beszélt nyelvek
Horvát, Olasz, Angol, Német
Elfogadott pénznemek
EUR (€)
Elfogadott fizetőeszközök
Bankkártya, Átutalás
Elfogadott kártyatípusok
  • MasterCard MasterCard
  • VISA VISA
  • Amex Amex
  • Maestro Maestro
Idegenforgalmi adó
Az ár tartalmazza