Koronás Park - Székesfehérvár
9.5
2 értékelés alapján
47 programkupont adunk ajándékba Szallas.hu foglalásod mellé Székesfehérvár és környékére! Részletek

Bemutatkozás

A 2014-ben átadott történelmi játszóparkban a legkisebbek és a legnagyobbak is kipróbálhatják a legősibb és a legújabb játékokat. A romantikus Rózsaliget és a csodálatos Csónakázó tó szomszédságában, közel kéthektáros fás, ligetes területen várja a kis királyfiakat és királylányokat ez a vidám park ingyenes belépéssel a hét minden napján.

A park főépületében születésnapi zsúrok, osztálykirándulások számára rendelhetők versenyeztető programok, középkori hétpróbák, különböző tematikájú kézműves foglalkozások, vagy éppen középkori kaszinó jelmezes játékmesterekkel. A külső játszótéren több mint félszáz fa játékeszköz található hét játéktéren, köztük a játszófaluban, a fűszerek labirintusában, a várban, vagy a koronázó dombon. A történelmi játszóparkban az egykori koronázóváros múltjába is bepillanthatnak a látogatók.

A parkon interaktív feladatok vezetnek végig, melyek okostelefonnal és hagyományosan is elérhetők.

Koronás Park értékelése 9.5 a lehetséges 10-ből, 2 hiteles vendégértékelés alapján.

9.5
Kiváló
  • 100%-a ajánlaná barátjának
  • 2-3 órás program a látogatók szerint
  • Egész évben érdemes idelátogatni leginkább
  • Csak hiteles, személyes tapasztalatok alapján értékelhetnek a Szallas.hu-n foglalók
  • Több tízezer hiteles programértékelés az oldalunkon!
9
A látogató nem adott meg szöveges értékelést.
Kiss Szabolcs - egyéni utazó (2 napja)
Misolc
10
Család nagyobb gyerekkel (10 hónapja)
Tápiószecső

Nyitvatartás

Mindig elérhető

Helyszín jellemzői

    Általános
  • Akadálymentesített
  • Állatbarát
  • ATM a közelben: 300 m
    Helyszíni szolgáltatások
  • Biciklitároló
  • Étkezési lehetőség: környéken
  • Mosdó
    Gyerekbarát szolgáltatások
  • Játszótér
  • Kézműves foglalkozások
  • Születésnapi zsúr
  • Interaktív feladatok
  • Osztálykirándulás
    Parkolás
  • Saját parkoló: Ingyenes
  • Parkoló jellege: Közterület
    Megközelítés
  • Távolság buszmegállótól: 100 m
  • Távolság vasútállomástól: 2.7 km