×

Őrvidék Vendégház Isztimér

  • A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
  • Ellátás nélkül
Az ár a következő 90 napból számolt legjobb ár.

Legkedvezőbb ajánlatunk

Következő 90 nap legolcsóbb irányára: 11 500 Ft / fő / éj, ellátás nélkül, jan. 16. - 17.
SZÉP kártyával is fizethetsz
Gyors, kényelmes online fizetés!
Fizetési lehetőségek

Szálláshely ismertetése

Családoknak is ideális

Az Őrvidék Ház Hétházpusztán található, Királyszállástól 2 km-re. A vendégház konyhával felszerelt, fürdőszobával ellátott, 8 fő elhelyezésére alkalmas szálláshely. A vendégház előtt parkolásra is van lehetőség. Kisállat barát vendéglátó helység. Az erdei környezetben feltöltődhetnek, kikapcsolódhatnak a hozzánk ellátogató vendégek. Lehetőség nyílik ellátogatni a Burok-völgybe, a Bakony rejtett zeg-zugaiba. Több kijelölt túraútvonal is vezet a Burok-völgybe. Lehetőség van kerékpárbérlésre, szaunázni, és a dézsafürdőt is igénybe lehet venni.
Az idegenforgalmi adó mértéke: 300 Ft/fő/éjszaka (18 éves kor felett fizetendő), és készpénzben fizetendő a helyszínen

8045 Isztimér, 0124 hrsz 6 (Magyarország)

Piros vagyok, köszönjük, hogy a Szallas.hu-t választod! Válaszd ki utazásod időpontját, majd kattints a "Lefoglalom" gombra, csak 2 perc az egész.

Ha bejelentkezve foglalsz, 41 db programkupont adunk neked ajándékba, amit Isztimér és környékén tudsz felhasználni - akár az appban, nyomtatás nélkül is.

Ha segíthetek, keress bizalommal: szallas@szallas.hu , +36 20 890 3150

Foglalás, szoba árak

Teljes ház Renesance 8 fős apartman (pótágyazható) Teljes ház Renesance 8 fős apartman (pótágyazható)
maximum 10 fő fér el itt
  • 4 hálószoba
  • WIFI
  • Hűtőszekrény
  • Kandalló
részletek

A házban összesen 10 fő fér el.

Földszinten lévő helyiségek:

  • Hálótér (2 fő részére)
    • 2 x szimpla ágy (összetolható)
    • ruhásszekrény
  • Nappali (fotel)
  • Saját fürdőszoba (zuhanytálca)
  • WC (fürdőszobával egyben)
  • Saját Konyha (a konyha jól felszerelt)
  • Terasz
    • Privát
    • fedett

1.emeleten lévő helyiségek:

  • 1. Hálótér (2 fő részére)
    • 2 x szimpla ágy (összetolható)
    • ruhásszekrény
  • 2. Hálótér (2 fő részére)
    • 2 x szimpla ágy (összetolható)
    • ruhásszekrény
  • 3. Hálótér (2 fő részére)
    • 2 x fotelágy
    • ruhásszekrény
  • Terasz
    • Privát
    • nyitott
Megnézem a szabad időpontokat és árakat
8.3
(12 értékelés alapján)
  • Személyzet:
    9.3
  • Tisztaság:
    7.8
  • Ár/Érték:
    8
  • Komfort:
    8.7
  • Szolgáltatások:
    7.3
  • Étterem:
    10
  • Megközelíthetőség:
    8.2
Értékelés 5
"Se dèzsa se szauna nem volt a szàllàshelyen"
Baráti társaság
3 nap alapján
2 hónapja
Ausztria
Értékelés 9
"Nyugodt, csendes környezetben helyezkedik el. Kellemes meleg fogadott minket."
"Csak egy WC/fürdőszoba volt, ami a 10 főnek kevés volt."
Varsányi Orsolya - család nagyobb gyerekkel
2 nap alapján
3 hónapja
Hatvan
Értékelés 5.3
"Kellemes hőmérséklet volt a házban. Annak ellenére, hogy nem volt klíma."
"Több héttel előre foglaltunk, összesen 2 emberrel beszéltem telefonon. Az elsővel a foglalás napján, majd hetekkel később egy másik hölggyel. Teljesen eltérő információkat kaptam leginkább a létszám alapján kalkulált szállás díjáról. Ezt megspékeltük azzal, hogy a helyszínen lévő (ezek szerint 3. hölgy) ezekről semmit nem tudott. Elhangzott olyan tájékoztatás is, hogy klimatizált a ház, nem volt az. Önellátós bográcsozós baráti összejövetel céljával érkeztünk, jeleztük az elején, hogy hangosabbak, zenélősebb társaság vagyunk, így indult a foglalás is, amivel elvileg semmi baj nem volt. Második nap már megjelentek a szomszédból, hogy ki fogják hívni a rendőrséget. Szólt a zene, de nem fesztivált rendeztünk... Rettentő sok darázs volt a kertben, minden létező ételre/italra rászálltak, második napra már nem lehetett a kertben tartózkodni. A szálláson gyufa, vagy bármilyen tűz gyújtására alkalmas eszköz nem volt. Összesen 2 db pici kukászsákot hagytak nekünk, így a szemét gyűjtése is kihívás volt. A ház alapvetően a tessék-lássék takarítási szintnek felelt meg. A konyha egyáltalán nem felszerelt, koszos. A képeken látszó "nappali" rész helyén már csak étkező van, nincs a nappaliban se kanapé se fotel. Tv nincs. Térerő egyik szolgáltató által sem elérhető. Wifi általában volt, de ez sem állandóan. A foglalás és előleg befizetése után hetekkel tudtuk meg (rákérdeztünk) hogy a dézsa/egyéb wellness szolgáltatás nem üzemel, illetve azt az információt is csak az érkezés előtti 1-2 napban tudtuk meg, szintén kérdezés után, hogy nem a szállás címére kell menni először, a kulcsfelvevést és a becsekkolást pár km-rel arrébb a központban kell lebonyolítani. Szintén utolsó napokban tudtuk meg azt is, hogy a kulcsért kauciót kell fizetni a helyszínen, amit csak készpénzzel lehet. Sok mindenen kellene javítani, akkor elérné a képeken szereplő állapotokat, illetve az információátadás és teljeskörű tájékoztatás keretein belül is lenne hova fejlődni."
Baráti társaság
3 nap alapján
4 hónapja
Magyarország
Parkolás, utazás
  • Saját parkoló (ingyenes, 10 db, kamerával felügyelt)

Internet
  • Wifi a közösségi terekben

Szabadidő, kikapcsolódás
  • Túra lehetőségek (25 km távolságra)

Wellness részleg, relaxáció
  • Infraszauna
  • Dézsafürdő (Kültéri szezonális)
Helyszín jellemzői
  • Kávézó, Kerthelyiség

Étkezés
  • Szabadtéri főzési lehetőségek: Szalonnasütési lehetőség (tűzifa fizetős), Bográcsozási lehetőség (tűzifa fizetős)

    Konyha jellege a saját étteremben: Hagyományos, Magyaros

    Étkezési lehetőségek: Saját étterem

Gyerekbarát szolgáltatások
  • Asztali etetőszék, Bébiétel melegítési lehetőség, Kiságy, Játszótér

  • 415 program található a környéken
  • Foglalj bejelentkezve, és 41 programkupont adunk ajándékba! Részletek
További hasznos információk
  • 6 km Városközpont
Bejelentkezés
14:00 - 16:00
Kijelentkezés
10:00-ig
Beszélt nyelvek
Magyar
Teljes ár / előleg feletti rész esedékessége
A szálláshely a teljes ár (előlegesetében a fennmaradó összeg) kifizetését legkésőbb Érkezés napján várja el
Elfogadott pénznemek
HUF (Ft)
Elfogadott kártyatípusok
  • MasterCard MasterCard
  • MKB SZÉP Kártya MKB SZÉP Kártya
  • K&H SZÉP Kártya K&H SZÉP Kártya
  • MBH SZÉP Kártya MBH SZÉP Kártya
Idegenforgalmi adó
Az ár nem tartalmazza, mely 18 éves kor felett fizetendő, 300 Ft / fő / éj
Recepció
08:00 - 16:00
Kisállat
Macska, kutya súlykorlátozás nélkül bevihetők,
3500 Ft/éj/kisállat
Üzemeltető