Boglár Sétahajó - Szarvas
9.6
58 értékelés alapján
Ajándék programkupon Szallas.hu-n foglalóknak:
10% Programkedvezmény
A számla végösszegéből
+7 programkupont adunk ajándékba Szallas.hu foglalásod mellé Szarvas és környékére! Részletek

Bemutatkozás

A szarvasi Holt-Körös vizét járó Boglár Sétahajó a közel egy órás túra során bemutatja a város látnivalóit, a térség élővilágát, valamint programokkal, és sok-sok érdekességgel várja a résztvevőket.

Sétahajózás

A több mint 80 éves, motoros sétahajó egyszerre 50 embert képes szállítani. Az elől lévő zárt része és a félig nyitott hátsó része miatt szinte bármilyen időjárásban képes közlekedni. A hétvégi naplementét hangulatos járat színesíti.

Étkezési lehetőség

A hajón büfé üzemel, ahol különféle koktélokat, hűsítő házi limonádékat és egyéb italokat szolgálnak fel.

Szolgáltatások

Felszállni a Szent Korona illetve az Arborétum kikötőjében lehetséges. Az iskolás és gyerek csoportoknak korosztályoknak megfelelő feladatokkal, interaktív, ismeretterjesztő játékokkal készülnek. A Boglár Sétahajó kiválóan alkalmas születésnapi és céges rendezvényekre vagy akár esküvőre is, ezekhez azonban előzetes bejelentkezés szükséges.

Boglár Sétahajó értékelése 9.6 a lehetséges 10-ből, 58 hiteles vendégértékelés alapján.

9.6
Kiváló
  • 100%-a ajánlaná barátjának
  • 1 órás program a látogatók szerint
  • Nyáron érdemes idelátogatni
  • Csak hiteles, személyes tapasztalatok alapján értékelhetnek a Szallas.hu-n foglalók
  • Több tízezer hiteles programértékelés az oldalunkon!
10
"Előzékeny, figyelmes szolgáltatás, tájékoztatás"
Baráti társaság (1 hete)
Szeged
10
"Kellemes egy óra volt .A személyzet tisztelettudó udvarias."
Család nagyobb gyerekkel (4 hete)
Vác
8
"Kellemes volt végighajózni a holtágon és megnézni Szarvas nevezetességeit. Külön figyelmesség, hogy a hajón frissítő limonádét is felszolgálnak. Érdemes a hajóra előre bejelentkezni az arborétum bejáratánál megadott telefonszámon."
Kiss Attila - család kisgyerekkel (1 hónapja)
Várpalota

Nyitvatartás

hétfő
Zárva
kedd
Zárva
szerda
Zárva
csütörtök
Zárva
péntek
Zárva
szombat
Nyitva
vasárnap
Nyitva
A nyitvatartási naptár adatai tájékoztató jellegűek!
  • 1Nyitva
  • 1Zárva
  • 1Rendkívüli zárvatartás

Kedvezmények és Árak

Programkedvezmény a Szallas.hu-n foglalóknak

Egész évben
-10%

Árak

Egész évben
Gyermek (10 éves korig), diák, nyugdíjas menetjegy
1 300 Ft
Felnőtt menetjegy
1 500 Ft
Csoportos menetjegy 10 fő felett
1 100 Ft/fő
Csoportos menetjegy 20 fő felett
1 000 Ft/fő
Hajóbérlés
45 000 Ft/óra

Helyszín jellemzői

    Általános
  • Előzetes foglalás: Ajánlott
  • Állatbarát
  • ATM a közelben: 300 m
  • Beszélt nyelvek: magyar
  • Akadálymentesített
    Helyszíni szolgáltatások
  • Tárlatvezetés/audio guide
  • Étkezési lehetőség: Büfé
    Gyerekbarát szolgáltatások
  • Interaktív
  • Ismeretterjesztő feladatok
    Fizetési lehetőségek
  • Bankkártya
  • SZÉP kártya
    Parkolás
  • Saját parkoló: Ingyenes
  • Parkoló jellege: Közterület
    Megközelítés
  • Távolság buszmegállótól: 300 m
  • Távolság vasútállomástól: 2.4 km