Boglár Sétahajó - Szarvas
9.7
102 értékelés alapján
Ajándék programkupon Szallas.hu-n foglalóknak:
10% Programkedvezmény
A számla végösszegéből
+8 programkupont adunk ajándékba Szallas.hu foglalásod mellé Szarvas és környékére! Részletek

Bemutatkozás

A szarvasi Holt-Körös vizét járó Boglár Sétahajó a közel egy órás túra során bemutatja a város látnivalóit, a térség élővilágát, valamint programokkal, és sok-sok érdekességgel várja a résztvevőket.

Sétahajózás

A több mint 80 éves, motoros sétahajó egyszerre 50 embert képes szállítani. Az elől lévő zárt része és a félig nyitott hátsó része miatt szinte bármilyen időjárásban képes közlekedni. A hétvégi naplementét hangulatos járat színesíti.

Étkezési lehetőség

A hajón büfé üzemel, ahol különféle koktélokat, hűsítő házi limonádékat és egyéb italokat szolgálnak fel.

Szolgáltatások

Felszállni a Szent Korona illetve az Arborétum kikötőjében lehetséges. Az iskolás és gyerek csoportoknak korosztályoknak megfelelő feladatokkal, interaktív, ismeretterjesztő játékokkal készülnek. A Boglár Sétahajó kiválóan alkalmas születésnapi és céges rendezvényekre vagy akár esküvőre is, ezekhez azonban előzetes bejelentkezés szükséges.

Boglár Sétahajó értékelése 9.7 a lehetséges 10-ből, 102 hiteles vendégértékelés alapján.

9.7
Kiváló
  • 100%-a ajánlaná barátjának
  • 1 órás program a látogatók szerint
  • Nyáron érdemes idelátogatni
  • Csak hiteles, személyes tapasztalatok alapján értékelhetnek a Szallas.hu-n foglalók
  • Több tízezer hiteles programértékelés az oldalunkon!
10
"Jó idegenvezetés, sok információ."
Mészáros Lajos - idősebb pár (2 hónapja)
Kaposvár
10
"1 órás hajózás a Holt-Körösön a nevezetességek, látványosságok mentén némi ismertetővel."
Család kisgyerekkel (3 hónapja)
Magyarország
10
"Szépen felújított hajóval utazhatunk és rendkívül kedves fiatal matrózok állnak az utasok rendelkezésére. Az egész utazás alatt részletes, érdekes tájékoztatót hallhatunk a látnivalókról, azok történetéről. A hajón különböző ízű limonádék és alkoholos koktélok is rendelhetőek."
Balogh Emese - család kisgyerekkel (3 hónapja)
Pécs

Nyitvatartás

ápr. 13. - okt. 31.
A nyitvatartási naptár adatai tájékoztató jellegűek!
  • 1Nyitva
  • 1Zárva
  • 1Rendkívüli zárvatartás

Kedvezmények és Árak

Programkedvezmény a Szallas.hu-n foglalóknak

Egész évben
-10%

Árak

Egész évben
Gyermek (10 éves korig), diák, nyugdíjas menetjegy
1 500 Ft
Felnőtt menetjegy
1 800 Ft
Csoportos menetjegy 10 fő felett
1 300 Ft/fő
Csoportos menetjegy 20 fő felett
1 200 Ft/fő
Nyugdíjas
1 500 Ft

Helyszín jellemzői

    Általános
  • Előzetes foglalás: Ajánlott
  • Állatbarát
  • ATM a közelben: 300 m
  • Beszélt nyelvek: magyar
  • Akadálymentesített
    Helyszíni szolgáltatások
  • Tárlatvezetés/audio guide
  • Étkezési lehetőség: Büfé
    Gyerekbarát szolgáltatások
  • Interaktív
  • Ismeretterjesztő feladatok
    Parkolás
  • Saját parkoló: Ingyenes
  • Parkoló jellege: Közterület
    Megközelítés
  • Távolság buszmegállótól: 300 m
  • Távolság vasútállomástól: 2.4 km