- A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
- Reggelivel
Legkedvezőbb ajánlatunk
16 620 Ft / fő / éj, reggelivel, márc. 21. - 22.
Szálláshely ismertetése
Szobák, szolgáltatások Egy emlékezetes csehországi utazásra vágyik? Tekintse át a Hotel Atrium Pardubice ajánlatát! 12 barátságosan berendezett szobában és négy apartmanban szállhatnak meg Pardubice településen a hotel vendégei. A hotel saját éttermében várja Önt minden nap egy laktató ebédre vagy meghitt vacsorára. Ha autóval érkezik, azt ingyenesen a szálláshelyen hagyhatja, ahol parkoló áll rendelkezésére. A Hotel Atrium Pardubice által nyújtott szolgáltatások teljeskörű listáját, valamint a foglaláshoz tartozó pontos felszereltséget a lenti adatlapon, illetve a megfelelő szobatípusok adatlapján találja meg.
Elhelyezkedés A Kostel sv. Jana Křtitele v Pardubicích a szálláshelytől 700 méterre van, a La Posada Mexikana 700 méterre, a Kostel Zvěstování Panny Marie v Pardubicích 800 méterre, a Plavecký Areál Pardubice 700 méterre, a Koupaliště Cihelna 1.8 km-re, a Severka 700 méterre, a Green 2 km-re, a Zelená brána v Pardubicích 800 méterre, a Harmony 2 km-re, az Imperial 600 méterre, a Philadelphia 800 méterre, a Hotel Zlatá Štika 800 méterre, az Evropa 800 méterre, az U Jezera 700 méterre, a Pietní území Zámeček 2.7 km-re, a Veselka 600 méterre, a Kostel sv. Bartoloměje v Pardubicích 800 méterre, a Staré časy 600 méterre, a Pizzerie Labužník 600 méterre, az U Vatikána 1.3 km-re, a Zámek Pardubice 800 méterre, a Villa Rosa 700 méterre, a Pardubická radnice 800 méterre, a Dýdy Baba 1.7 km-re, az U Dušičků 800 méterre, a Bonte 700 méterre, a Podkova 600 méterre, az U Riegrů 600 méterre, a Vila Viktora Kříže 800 méterre, a Pod Vinicí 700 méterre, a Výměník 2 km-re, a Myslivecká Restaurace 700 méterre, a Galera 800 méterre, a Webkamera - Pardubice 800 méterre, a Birdie 600 méterre, az U Taxisu 600 méterre, a Na Rozkoši 1.6 km-re, a Pod Košem 1.9 km-re, az aAA 1.3 km-re, az U Kapitána 1.6 km-re, a Signal 3.1 km-re.
Étkezés A személyzet minden nap bőséges, finom reggelivel köszönti Önt, amit a foglalás ára már tartalmaz.
Fizetés A szállásadó bankkártyás, készpénzes és átutalásos fizetési módot ajánl fel a foglalás összegének kiegyenlítésére. A Hotel Atrium Pardubice a foglalás sikeres visszaigazolását követően előrefizetést kér Öntől, amelynek mértéke 100%.
Érkezés, nyitva tartás Legkorábbi érkezési időpont 14:00, illetve a legkésőbbi távozási időpont 11:00. Csehül tudják Önt köszönteni a munkatársak.
Szallas.hu értékelés A hotel 2 értékelés alapján 9,1-es pontszámot és ezzel "Nagyon jó" minősítést ért el a Szallas.hu-n.
Hotel Atrium Pardubice foglalás, szoba árak Foglalás, szoba árak
- A pontos árakhoz kérlek add meg utazásod időpontját!
- Reggelivel
Szálláshely szolgáltatások
-
Ingyenes saját parkoló
-
Kerékpárút a közelben, Sporteszköz-kölcsönző a közelben, Tornaterem / sportcsarnok a közelben, Fedett teniszpálya a közelben, Aquapark - a közelben, Színház a közelben, Mozi a közelben, Fedett uszoda a közelben
Kikapcsolódás: Kerékpárkölcsönzés a szálláshely közelében (ingyenes 800 m távolságra), Golfpálya (18000 m távolságra), Biliárd (250 m távolságra), Nightclub (400 m távolságra)
- Wellness/spa a közelben
-
Dohányzásra kijelölt helyek, Információs szolgáltatás, Nemdohányzó terület, Sífelvonó a közelben, Kültéri teniszpálya a közelben, Buszmegálló a közelben, Játszótér a közelben, Repülőtér a közelben, Park a közelben, Vasútállomás a közelben, Kültéri uszoda a közelben, Masszázs a közelben
Szobaszerviz, Csomagmegőrző, Bár, Kávézó
-
Saját étterem
Házirend
-
MasterCard
-
VISA
-
Maestro